Novinky

PUBG dobilo mobilní telefony a je lepší, než byste čekali

Herní žánr Battle Royale zažívá v posledních měsícíh rozkvět. A kromě hraní na PC a konzolích se dostává i na mobilní telefony. Zatímco některé tituly, jako Fortnite je pro vyvolené, PUBG nabízí celkem povedenou verzi pro chytré telefony.

Hraní na mobilech vzkvétá

Možná byste tento titul na mobilech nečekali, ale novinka vás příjemně překvapí. PUBG se hraje na mobilech velmi dobře. Pojďme se podívat, jakou hratelnost přináší a jaký výhody či nevýhody můžete očekávat.

Pokud očekáváte stejný herní zážitek jako na PC nebo konzoli, tak vás musíme zklamat. Hraní na mobilu má svá omezení, ale naštěstí hrajete pouze mezi hráči, kteří používají také chytrý telefon. Nejste tak znevýhodnění, jako v případě Fortnite.

Hráli jste někdy na mobilu střílečku? Tak vám ovládání nebude dělat problém. Na levé straně se nachází dotyková plocha pro chůzi a vpravo naleznete tlačítka pro střelbu, nabíjení, krčení a skákání. Některé úkony navíc nemusíte vůbec řešit a například sbíráte automaticky lepší vybavení, pokud na něj natrefíte.

Míření není nejlehčí, ale vše se s trochou praxe zvládne. Navíc spíše záleží na vaší pozici a pohybu. Stojící postava se lépe zaměřuje, než krčící ve křoví.

Hratelnost je příjemná a hra vás udrží online dlouhé hodiny

Žánr Battle Royale je ideální na mobil. Každá hra zabere poměrně dost času a sežere hodně dat. Pokud nemáte omezený tarif, dopřejte si hraní na wi-fi. Škoda, že v tomto případě není možné zahrát si hru offline a pouze s boty. Výhodou a velkým plusem je fakt, že hra na mobil je zdarma a není potřeba si ji kupovat. Žádné omezení nejsou ani v případě mikrotransakcí a každý má stejnou šanci na výhru.

Hra je celkově dobře optimalizovaná, i když se najde celá řada chyby. Nekazí to však nic na celkovém dojmu ze hry. Pokud tedy máte volnou chvíli a chcete se uvolnit, hra PUBG na mobilní telefony je tou pravou zábavou.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close