Novinky

Nejlepší mód pro GTA V? Jednoznačně Redux!

Milujete GTA V? Pak byste určitě neměli minout mód pro tuto hru, který z celé hry udělá neskutečný zážitek. Obraz jako z filmu, ostré kontury a naprosto úžasná grafika. To je nový mód Redux pro GTA V.

O co se jedná?

Módů pro tuto hru bylo v minulosti uděláno tolik, že je jen těžko všechny spočítáme. Občas se však objeví takový mód, který všem vyrazí dech a hru posune na zcela novou úroveň. Tím je i nová prácička jménem Redux, která posune celé GTA V do ostřejšího HDR režimu. Zpráva o tomto módu se objevila již v červenci minulého roku. Původně se měla ve hře zlepšit jen některá místa a hru celkově vylepšit jen o trošku. Ovšem brzy celý mód změnil hru k nepoznání.

Co se mění?

Změnou v něm prošel kompletně celý singleplayer. Změny se týkají především textur, počasí a emocí postav. Pozměnila se i všímavost policie a také se vylepšila proměna denní a noční doby. Celková velikost tohoto módu jsou 4 GB, ale tvůrce tvrdí, že celkové updaty textur by mohly dosáhnout šesti i sedmi giga.

Mód si můžete stáhnout již nyní a to na stránce Gamestand, která je ještě dostupná. Ostatní weby, kterými byl tento mód nabízen, již nejsou aktivní.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close