BudovatelskéOnline Hry ZdarmaSimulátoryStrategie

Big Farm

Big Farm – Farmářský simulátor

Buduj, sklízej, prosperuj!

Hra Big Farm patří k herním průkopníkům, kteří na věk neumírají. Hra totiž nabízí různé novinky každý týden – od drobných dekorací až po celé budovy. Rozmanitost se hře nedá zapřít, a proto zůstává oblíbencem internetových farmářů od roku 2012. Zkoušku časem zvládla na výbornou.

Vydavatel:
Goodgame
Studios

Rok vydání:
2012

Žánr:
Simulátor

Jazyk:
Čeština, Slovenština + 24 dalších jazyků

Vybuduj svojí velkou farmu

Farmaření je pro mnoho lidí lákavou profesí s nádechem tradice a s požehnáním venkovského klidu. Svět ale v naší pokročilé době nepotřebuje tolik farmářů a venkovský klid už také není zrovna v kurzu.

Big Farm ti umožní onu jedinečnou atmosféru nejen zažít, ale dokonce i vybudovat a upravit si ji podle svého gusta. Začni od píky a buduj svou farmu i své jméno. Staň se farmářskou legendou; nikdy to nebylo snazší!

Klikni na tlačítko níže a můžeš začít hrát – a to ihned a zdarma. Dostaneš navíc exkluzivní bonus, který ti z počátku pomůže nakopnout vaši farmu a stát se tak nejlepším farmářem ve světě Big farm.

Od farmičky k velkostatku

Kromě budování farmy jako takové zde nalezneš ještě vlastní ekonomiku hry – prodávej produkty, vydělávej zlaťáky a třeba se ti podaří přestavět svou malou farmu na vyhlášený velkostatek.

Mimo to si také můžeš najímat námezdní dělníky a pomocníky, kteří ti za slušný poplatek rádi pomohou se sklizní a spoustou dalších věcí. Hra samozřejmě nabízí další spoustu rozmanitých funkcí.

Abys například zvýšil svou produkci na maximum, můžeš přestavět a vylepšovat své budovy. Větší produkce, větší zisk, větší statek = větší zábava! Tak vzhůru na vlastní farmu.

Proč si zahrát Big Farm?

  • Bez instalace – Hra v prohlížeči
  • Nenáročná, ale podmanivá grafika
  • Kombinace farmářského simulátoru a strategie (2v1)
  • Zábava pro všechny věkové kategorie
  • Budovatelská klasika

Obrázky ze hry

Trailer hry Big Farm

Oficiální trailer hry Big Farm

Video ze hry (Gameplay / Letsplay)

Big Farm ukázka hry

Hodnocení hry Big Farm

Zábava / Příběh - 76%
Grafika / Efekty - 73%
Náročnost hry - 92%
Systémové požadavky - 98%

85%

Celkové hodnocení

User Rating: 4.88 ( 3 votes)
Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close