Novinky

Máte na to stát se zápasníkem UFC? Poznejte své limity v třetím díle EA Sports UFC 3

Mlátiček není nikdy dost. Jedna z těch více populárních se vrací ve svém třetím pokračování. Vyplatí se do ní investovat nebo se jedná o nudnou řežbu?

Série UFC patří mezi oblíbené bojové série EA Sports. Aktuálně se na pulty dostal třetí díl, který sliboval celou řadu změn. Jak dopadla finální verze?

Vývojáři se neflákali

Vývojáři ze studia EA se rozhodně neflákali. Celá hra je povedená jak po obsahové, tak hratelné stránce a jedná se o plnohodnotné pokračování. V široké řadě herních módů vyniká především nová kariéra G.O.A.T. Ta nabízí nejen lámání kostí, ale také celou cestu za titulem legendy. Hlavní hrdina, kterého si vytvoříte začíná mimo ring UFC a musíte se do něj dostat. 

Během cesty trénujete celou řadu dovedností, sparringujete se soupeři, učíte se nové chvaty a nechybí nově ani propagace a marketing. Do vaší kariéry se promítne i to, co děláte mimo ring. Kariéra je teda skvělým bodem v novém díle, která je více propracovaná a rozhodně vás bude bavit.

Těšte se na ověřenou klasiku

Po kariéře, rychlé hře a Knockout režimu si oblíbíte především dva módy – ultimate team a online turnaje. První zmiňovaný režim vás donutí vytvořit si svého bojovníka a poté podnikat výpravy do ringů pro titul šampiona. Vaším úkolem je co nejdéle se udržet.

Nečekejte velké změny. Systém se zjednodušil, ale karty zůstávají stejné. Nechybí ani mikrotransakce, ale ty nepotřebujete k tomu, abyste vyhrávali. Poctivým hraním se také stanete šampionem. Na podobném principu fungují i online turnaje. Tentokrát však nevylepšujete postavu, ale pouze si vybíráte a snažíte se přežít do konce.

Nový díl má také propracovanou grafiku, animace a lepší herní režim. Dýchá z něj doslova věrohodný pocit z boje. Jediným záporem je absence příběhu v kariéře. Zbytek oželíte a vymlátíte v ringu.

Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close