AkčníBojovéFantasyMultiplayerOnline Hry Zdarma

Metin 2

 

Metin 2 – Orientální MMORPG Fantasy

Zažij jedinečný fantasy zážitek v prostředí dálného východu!

Hra Metin 2 je klientové MMORPG, které tě přenese do prostředí starodávného orientu. Jde o starší hru, která si ale stále drží pevnou hráčskou základnu. Jestli tohle není záruka kvality, co jiného? Dokonce i české servery bývají nacpané k prasknutí! Nejen díky aktivní hráčského komunitě je tahle postarší klasika stále v kurzu.

Vydavatel:
Gameforge

Rok vydání:
2004

Žánr:
Fantasy, MMORPG

Jazyk:
Čeština

Úvod hry Metin 2

Jsi silný válečník, který vyniká v boji na blízko a disponuje smrtící silou? Nebo snad Sura, temný mág ovládající černou magii? Chceš pomáhat ostatním hráčům pomocí buffů nebo healování jako Šaman?

Zastrašovat nepřátele jako napůl zvíře, napůl člověk v kůži Lycana? Nebo se chceš stát mistrem v tichém, smrtícím útoku, ve kterém vynikají Ninjové? Kromě těchto pěti velmi odlišných postav si v pátém levelu vybereš, kterým směrem se chceš ubírat.

Staneš se expertem v boji tělo na tělo? Nebo snad pomocníkem svých spojenců v kůži léčitele? Každá z postav má různé způsoby, jakými za ně lze hrát. Tento způsob ovlivňuje ale i typ zbraně, který ti bude nejvíce k užitku, proto vybírej obezřetně.

Funkční hráčská ekonomika

Díky rozrostlé a aktivní hráčské komunitě se postupem času samovolně vytvořila funkční ekonomika. Díky tomu si můžeš být jistý, že vždycky seženeš vše, co potřebuješ.

No a protože je nás hráčů tolik, nebudeš se nikdy nudit! Má to ale i svou nevýhodu; přeci jen už budou všichni tak trochu napřed, až se do hry zapojíš. Klikni na tlačítko níž a získej bonus do začátku.

Očisti svět od kamenů Metin

Kromě klasických monster, které se po světě obvykle pohybují ve tří nebo čtyřčlenných skupinách, najdeš ve všech třech zemích také záhadné kameny Metin, jednoduše přezdívané jako „metiny„. Ohrožují civilní obyvatele a tvým úkolem je je zničit hezky jeden po druhém.

Jenže tyto kameny jakoby žily vlastním životem. Emitují barevnou energii a když se je pokusíš zničit, budou na tebe posílat nepřátele. Jejich ničení se ale vyplatí – právě z metinů často padají ty nejvzácnější „dropy“ (odměny)!

Nostalgické hardcore expení

Exping je proveden klasicky hardcore. Z počátku ti budou levely narůstat snadno; stačí, když pobiješ pár zvířat. Časem se ale tento proces zpomaluje a ty si budeš muset vydřít každé další procento zkušeností.

Proto doporučujeme plnit úkoly, které ti takzvaná „NPCčka“ (non-player characters) budou zadávat. Nejenže tě dobře odmění finančně (v Yanzích), ale přidají ti navrch i pořádnou porci zkušeností a možná i nějaký předmět, který ti jistě přijde vhod.

Proč si zahrát Metin 2?

  • Aktivní česky mluvící hráčská komunita
  • Nostalgický hardcore exping
  • Ověřeno časem | Nestárnoucí klasika
  • Jedinečné prostředí a lore starověkého orientu
  • Free to play | Hra zdarma

Obrázky ze hry

Trailer hry Metin 2

Trailer hry

Video ze hry (Gameplay / Letsplay)

Letsplay hry od FlyGunCZ

Hodnocení hry Metin 2

Zábava / Příběh - 89%
Grafika / Efekty - 87%
Náročnost hry - 89%
Systémové požadavky - 76%

85%

Celkové hodnocení

User Rating: 5 ( 1 votes)
Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close