AkčníBojovéMultiplayerOnline Hry ZdarmaSimulátoryVálečné

Crossout

Crossout – Postapokaliptická hra

Obstojíš ve výzvách blízké budoucnosti?

Rok vydání:
2017

Žánr:
Bojové sci-fi

Crossout je MMO hra odehrávající se v roce 2047, tedy 20 let po zničující katastrofě, která nadobro změnila život na naší planetě.

Tvým úkolem bude obstát v této nelehké době proti nepřátelským přeživším. Tvou zbraní budou hlavně montovaná bojová vozidla, která jsi mohl spatřit například ve filmu Mad Max!

Od teréňáku k obrovkému monstru

Začínáš s jednoduchým teréňákem a pár kulomety. Postupně modifikuješ kabinu, kola, přidáš brokovnici nebo dělo a doplňky jako například radar či rádio. Na auto můžeš dokonce navařit útočné nože pro extra styl a extra útok.

Své zabijácké vozidlo můžete kdykoli od základu přestavět z těžkého trucku na lehkou a obratnou buginu.

Postupem času se ve hře se otevírají další plány aut, díly a lepší zbraně i vybavení, které ti zajistí větší útočnou i obrannou sílu. Útočit můžeš jak z dálky, prostřednictvím palných zbraní, tak i z blízka pomocí nožů, motorových pil anebo útočných vrtáků. Jednoduše Crossout!

Mise a nájezdy

Každý den se mění úkoly i mise. V misích se proti sobě postaví dva týmy sestavené ze skutečných hráčů. Cílem je udržet vlastní základnu a obsadit tu soupeřovou, případně zničit všechny ostatní protivníky.

Za aktivní účast v bitvě získáváte body do dalších úrovní a také další díly. V nájezdech bojujete s týmem lidských hráčů proti počítačovým protivníkům, kteří se snaží získat cenný náklad a zničit konvoj.

Stavba vozidel

Vylepšuj auta za nasbírané zkušenosti a za herní peníze. Vytvoř si ničitele, nad kterým se protivníci roztřesou už po přihlášení do hry. Díly vám zůstávají. To znamená, že můžeš kdykoliv postavit zcela nový koncept.

Vylepši vše potřebné, dostaň se na dostatečnou úroveň a užij si pocit z progresu. Díky tomuto postupnému vylepšování máte neustálou motivaci do hry. Vzhůru do boje!

Proč si zahrát hru Crossout?

  • Postapokalyptické MMORPG
  • Akční automobilová střílečka
  • Zažij prostředí jako z filmu Mad Max
  • Nádherná grafika a snadná hratelnost.
  • Hraj zcela zdarma!

Obrázky ze hry Crossout

Video ze hry Crossout

Letsplay / Gameplay hry Crossout

Hodnocení hry Crossout

Zábava / Příběh - 90%
Grafika / Efekty - 100%
Náročnost hry - 80%
Systémové požadavky - 90%

90%

Celkové hodnocení

User Rating: 4.43 ( 2 votes)
Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close