Novinky

Máte instinkt lovce? To se dozvíte ve hře Monster Hunter World

Možná jste o sérii Monster Hunter nikdy neslyšeli. Nebo jste ji nevěnovali takovou pozornost. Hardcore RPG sází především na zpracování fantasy tématu v podobě lovu a je určena pro hráče milující čísla a hardcore hraní. Hra se totiž dostává kromě konzolí i na PC.

Před hrou stojí nelehký úkol získat si fanoušky i na stolních PC. Pokud si však libujete v propracovaném RPG systému a vyšší obtížnosti, tak si rozhodne Monster Hunter World zamilujete.

Do nekonečna a ještě dál

Na první pohled je hra jedinečná v designu. Tak pestrý a různorodý svět jsme neviděli celé roky. Hra nemá jen jednu velkou mapu, ale menší a volně přístupné mapy. Hráč je postupem času prozkoumává a poznává nové potvory a možnosti lovu. Nejenže je fajn rozdělení světa na několik map, ale také jednotlivé mapy jsou bohaté na vinoucí floru, faunu a celkově působí celý svět skvěle.

Být úspěšný lovec není sranda

Hra má od začátku na hráče vysoké nároky. Nic nedostanete zadarmo. Veškeré vybavení a zbraně mají své statistiky a informace, které se mění v závislosti na tom, jak vše kombinujete. Aby toho nebylo málo, jsou zde živly a nutnost sbírat suroviny pro vylepšení stávajícího vybavení. Vyznat se v této změnit nových informací je trošku oříšek, ale časem si zvyknete a hra vás pohltí.

Systém soubojů je špičkový

Hratelnost je jedním slovem úžasná. Nejenže souboje působí arkádově, ale také jsou nesmírně efektivní a zábavné. Jak zabíjíte monstra, tak získáváte nové zkušenosti a vylepšujete své zbraně a vybavení. Některé potvory můžete odrovnat nožíkem na houby, ale někdy budete potřebovat pomoc od online kolegů.

Monster Hunter World je skvělá hra, která disponuje nádherným a detailním prostředí. Má propracované RPG prvky a svižnou hratelnost. Ovládání není nejjednodušší, ale jde spíše o zvyk a snahu se naučit vše potřebné.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close