Novinky

E-sport a jeho nejlepší tituly

Hraní počítačových her jako zábava pro děti? Ale kde že! V dnešní době se jedná o velmi slušný byznys, ve kterém se dá velice slušně vydělávat. Pojďme se společně podívat, které herní tituly mají ve světě E-sportu to nejlepší jméno.

Counter-Strike: Global Offensive

Tzv. CS je na esportové scéně již velmi dlouho součástí celé řady lig, soutěží a šampionátů. Ten největší byl prozatím Major v Atlantě, kde týmy bojovaly o peněžní výhru v hodnotě jednoho miliónu dolarů. Vítězem se stal dánský tým Astralis.

Dota 2

I tento titul má dlouhou sportovní tradici. Stejně jako většina ostatních her, i tato hra má své mistrovství jménem Dota International. Dota v tomto odvětví také drží jedno prvenství a tím jsou nejvyšší odměny za výhry. Takových 20 milionů dolarů, to není vůbec špatná odměna.

Leauge of Legends

LoL patří mezi vůbec nejhranější tituly na e-sportové scéně. Od jejího příchodu je to již 7 let a stále získává nové a nové hráče po celém světě. K jejich základně se momentálně hlásí přes 100 milionů hráčů z celého světa.

Overwatch

Tento titul není na trhu ani rok a již se přiřadil k těm nejlepším. Na svém kontě má již 40 milionů aktivních hráčů a to se teprve nyní pomalu rozjíždí větší ligové soutěže. Zkrátka tahle hra má neskutečný potenciál.

Hearthstone

Tento titul má za sebou také několik let, ale během nich prošel velkými změnami, které jej činí lepším a lepším. S každou expanzí přicházely nové možnosti a ty hroší se třeba i ztrácely. Tím největším kouzlem této hry je také ten fakt, že ve hře má stále své slůvko také náhoda.

Rocket League

Tato hra se stala populární hned po vydání. Je neskutečně nakažlivá a zábavná. Její boom navíc navyšuje to, že je zcela zdarma. Úkolem hráče je dostat míč do brány, což se může zdát jednoduché, ale ono to zase až tak snadné není.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close