Novinky

Zrušené herní tituly, které bychom si chtěli moc zahrát

Herní studia chrlí jeden titul za druhým, bohužel však s kvantitou mnohdy klesá kvalita a tak skutečně dobrých herních titulů vzniká čím dál tím méně. Pojďte se s námi podívat na ty tituly, které měli velmi dobře nakročeno, ale jejich produkce byla nakonec zastavena a nám tak zbyly jen oči pro pláč.

Ve stínu havrana 2

První dílo pochází z tuzemské produkce. První díl této adventury byl ještě kreslený a přinesl skutečně dobrý příběh, který jsme velmi rádi hráli i několikrát dokola. Jeho pokračování mělo být již plnohodnotně 3D s nelineárním příběhem a velmi propracovanými postavami. Vydání bylo plánováno na rok 2008, ovšem nakonec zůstalo jen u pár screenshotů. Proč vývoj přestal dodnes v podstatě nevíme. Víme však jen že se měl příběh točit okolo mnicha Severína hledajícího smysl života ve dvou světech zároveň.

Warcraft Adventures

Adventura ze světa Warcraftu by bylo něco naprosto skvělého. Blizzard oznámil její vývoj v roce 1997. Bohužel hned rok na to bylo oznámeno ukončení vývoje. A důvod? Tvůrci přišli na to, že by adventura zkrátka netáhla, a že s ní měli přijít o tři roky dříve. My s nimi však zásadně nesouhlasíme. Adventura by bylo něco zcela nového a screenshoty ze hry to prozrazují.

Titan

Nástupce WoWka, který však měl být něčím trochu jiným než Wowko. Toto MMORPG nás mělo zavést do sci-fi světa plného postrindustriální steam kultury. V roce 2014 byl však vývoj zcela zrušen. Po zrušení se objevovaly nejrůznější dotazy proč k tomu došlo, ovšem nikdy na ně nebylo odpovězeno. My se tak dnes můžeme podívat maximálně tak na obrázky ze hry, které prozrazují, že se mělo jednat o styl hry mezi The Sims, WoWkem  a Destiny. Šlo si vybrat jakoukoliv profesi ve skutečně velkém online světě plném střílení a dobrodružství. Jaká škoda.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close