Novinky

Zažijte druhou světovou válku v podání Call of Duty WWII

Nové Call of Duty se vrací ke klasice a opět se podíváme do 2. světové války. Téma je stále populární, proč toho nevyužít. Vydávání Call od Duty se stalo každoroční tradicí a letos na podzim tomu nebude jinak. Poslední díl se navíc dočkal více pozitivních reakcí, než poslední 3 díly. A důvod? Hráči už mají dost futuristických stříleček a chtějí zase starou, dobrou klasiku.

Proč vás bude Call of Duty bavit

Pokud máte rádi singleplayer, rozhodně oceníte klasické scény, jako je vylodění v Normandii. Tenhle příběh a scénář se nikdy neokouká. Navíc je grafická stránka hry skvělá a jedinou výtkou je těžko zničitelné prostředí.

V kampani na vás čeká hned několik různých front po celé Evropě. Hlavní hrdina je vojín, který jen plní rozkazy. Nejedná se o žádného super vojáka, který musí zachránit lidstvo. V boji však nebudete sami. Na válečné pole se vydáte rovnou s celou jednotkou. Ta vás nejen doprovází, ale je také součástí příběhu.

Multiplayer nesmí chybět

Samozřejmostí je multiplayer, který je hlavním důvodem, proč si většina hráčů Call of Duty kupuje. Očekávat můžete menší, uzavřené mapy, které však nabízí slušnou porci zábavy, napětí a adrenalinu.

Novinka, která překvapí většinu hráčů je skutečnost, že každý může mít jakékoliv zbraně. Němce uvidíte s Thompsonem a naopak. Vítanou změnou je i volba postavy. V multiplayeru můžete hrát i za ženu. Další bonus, který celou hru zpestří.

V multiplayeru na vás čeká hned několik tříd, od klasického pěšáka až po podporu, odstřelovače nebo těžkooděnce s palnou silou vyrovnávající se bitevní lodi. Přednastavené mody jsou pak klasikou, která neomrzí, ale ani nenadchne. Rozhodně nechybí Deathmatch nebo TeamDeatmatch. Zajímavostí je mód Dominion, kde je vaším úkolem zabrat nepřátelské území nebo mód War, kde jedna strana brání úrčitý objekt a když jej ztratí, musí se přesunout hlouběji na své území. Realita války je všudepřítomná.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close