Novinky

Zabijte boha a ukončete vládu chaosu ve hře Dishonored: Death of the Outsider

Oblíbená a všemi opěvovaná hra Dishonored 2 od studia Arkane se dočkala nového přírůstku. V pokračování Dishonored: Death of the Outsider vás čeká nelehký úkol. Musíte zabít samotného boha Outsidera.

Rozšíření nezklame, ale něco mu chybí

Samostatně stažitelné DLC je soběstačná hra, která je o něco kratší, než klasická hra a nejsou v ní ani revoluční prvky. Přesto nabízí něco, co ovlivní celý herní svět a pozornost si určitě zaslouží. Přesto mu však něco chybí.

Hlavní roli převezme Billie Lurk. Rozšíření neumožňuje možnost dvou hratelných postav. Je totiž změněn herní systém a nově se hraje jinak. Nečekají vás tři lahvičky, ale máte tři sloupce, které vám ubývají a postupně se doplňují. Schopnosti se také dočkaly mnoho změn. Nesbíráte runy a jediné jak se dostat k vylepšení je sbírání bonecharms a nakupování na black market. K dispozici je navíc jen pár kouzel, které jsou jiné než v původní hře.

Změna prostředí hře prospěla

Cílová destinace je Karnaca a spousty lokací budete poznávat. Hra však neztrácí šťávu a jelikož se hra odehrává dva roky po událostech z dvojky, je prostředí jiné. Volnost při průzkumu je vítaná. Můžete se vydat po střechách, kanalizací nebo po ulici.

Hra má pouze pět misí a v každé misi je hned několik menších úkolů. Někdy vás vedlejší úkoly zavedou na místa, která byste normálně neobjevili. Díky tomu hra získává novou šťávu a vy si užíváte hru plných 8 a půl hodiny. Tak dlouhá je hrací doba.

Velkou škodou je, že ve hře se ztratila atmosféra a nemá takový náboj, jako předchozí hry. Utrpěl také příběh a uspokojivého konce se nedočkáme. Kdyby byla delší herní doba a konec by měl větší smysl, rozhodně by hra sklidila větší úspěch. Přesto si herní systém zaslouží palec nahoru a vaši pozornost.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close