Novinky

WRC 7 je tu. Má však co nabídnout v bohaté konkurenci závodních her?

Nový ročník WRC je konečně tady. Připravte se na zběsilou jízdu, která snad dopadne dobře. V konkurence závodních her je totiž vysoká. V letošním roce se totiž urodilo hned několik povedených titulů, které hráči milují. Zahrát jste si mohli Flatout 4, Dirt 4, F1 2017 nebo Moto GP 17.

Oficiální licence je jedním z důvodů, proč si WRC 7 pořídit

Společnost Kolytonn opět vše sázejí na oficiální licenci FIA pro ročník 2017. Máte tak jedinečnou možnost zajezdit si v modelech skutečných vozů, se skutečnými virtuálními jezdci jednotlivých tříd vozidel. V nabídce se nacházá WRC, WRC 2 a Junior WRC. Během sezóny se dostanete na tratě v Monte Carlo, Švédsko, Mexiko, Korsika, Argentina, Portugalsko, Itálie, Polsko, Finsko, Německo, Španělsko, Wales a Austrálie.

Oceňujeme zapojení speciálních erzet, které ve své délce prověří hráčské schopnosti bez servítek. Čeká tak na vás zhruba 20 km dlouhá trasa, která zabere klidně i 15 minut. Za tu dobu je snadné něco pokazit a propadnout se do hlubin rallye.

Těšit se můžete na klasické herní módy

Velká překvapení nečekejte. Právě naopak. Těšit se můžete na klasické herní módy. Co také jiného vymýšlet. Při prvním spuštění na vás čeká sympatický testovací mód, který na základě výsledků zvolí nastavení obtížnosti. Postupem času se však obtížnost bude zvyšovat v závislosti na tom, jaké budou vaše výsledky.

Kromě klasického ježdění, je zde mód vlastního šampionátu, která je jakousi rychlou sezónu, kterou si nastavíte podle své libosti. Nechybí ani mód v kariéře. Podepíše tak smlouvu s jednou ze stájí ve tříde WRC Junior a bojujete o postup na vrchol, až nakonec vyzvete samotného šampiona.

Celkově nové WRC 7 nepřináší nic nového. Zůstává klasika, která je skvělá pro nadšené fanoušky, ale na dlouhou zábavu to není. Nemluvě o grafickém zpracování, které není kdovíjak valné.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close