Novinky

Vyzkoušejte si For Honor prostřednictvím bety

For Honor přinese svěží vítr vcelku zajímavého titulu do našich herních mašin. Podíváme se díky němu na nelítostný souboj středověkých válečníků, tedy rytířů, Vikingů a samurajů, kteří se budou prát o čest a slávu. Tvůrci nás lákají na samotnou hru, ale hlavně na uzavřenou betu novým videem.

Dlouho očekávaná hra by měla být k dispozici konzolovým hráčům na Xbox One a PS4 a také PC hráčům. Datum vydání bylo stanoveno na 14. února což je ještě několik týdnů, ovšem zoufat nemusíte. Můžete se totiž nyní přihlásit do uzavřené bety a doufat, že budete vybráni. Navíc se podívejte na velmi povedený trailer od Ubisoftu, kterým se nám snaží něco říct.

Příběh?

Pokud budete u této novinky hledat nějaký hluboký příběh, asi vás zklameme. Otázkou je, zda vůbec nějaký smysl dávat bude. Ubisoft až doteď totiž ukazuje jen takové záběry, ze kterých vyplývá, že tato hra bude především o zabíjení všeho co se hýbne a nějaký příběh vám bude úplně šumafuk. Ovšem absence příběhu automaticky neznamená absenci atmosféry, která naopak vypadá na velmi zajímavou a hutnou. Dokazuje to také nový trailer jménem Thin Red Path.

Trailer

Ten nám ukazuje bojiště plné mrtvých těl, pokryté mlhou, sevřené tuhým mrazem a čpivím zápachem smrti. Do toho hraje velmi podmanivý hudební doprovod a to vše je završené silnou dávkou emocí, která nám je prostřednictvím videa předávána. V podstatě by se dalo říci, že celý trailer nese odkaz na myšlenku celé hry a to na čest. Rytíř, který jí ztělesňuje, stojí na konci videa své jisté smrti tváří vstříc a přijímá jí hrdě s rukou pevně svírající svůj meč.

Beta

Hlavní poselství je bezpochyby odkaz na chystanou uzavřenou betu. Ta by měla probíhat na Xbox One, PS4 a i PC a to do 26. až 29 ledna. Je nutné se však dopředu přihlásit a následně doufat, že právě vy budete vybráni. Pokud ne, budete si muset počkat do 14. února, kdy hra pro zmiňované platformy vyjde.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close