Novinky

Virtuální realita v akci s Bravo Team

Virtuální realita už není tak horkou novinkou jako před pár měsíci. Zabydlela se a čím dál častěji se objevují nové herní tituly, které ji zařadili do svých projektů. Máte doma brýle pro virtuální realitu a právě jste si pořídili ovladač PS Aim, který ve hře simuluje zbraň ve vašich rukou. A co si tedy zahrát? O slovo se hlásí Bravo Team, takže takové virtuální Call of Duty. Je však na co se těšit?

Realita je na hony vzdálená

Zatímco ostatní tituly v podobě DOOM VR nebo RPG Skyrim VR na to jdou po svém a stále si chtějí udržet pocit volnost a nabízí volný pohyb, Bravo Team se rozhodl tento fakt obejít a k pohybu nabízí pouze automatické přebíhání z místa na místo. Na volné běhání rovnou zapomeňte.


Na ovládání si musíte zvyknou, nebo hrát něco jiného

Pokud pomineme běhání z místa na místo, které je možné pouze v určitém koridoru, hra nabízí dostatečnou volnost na konkrétním místě. Můžete se vyklánět z překážky, otáčet se o 180 stupňů a mít přehled o okolí. Stěžejní je herní ovladač PS Aim, který alespoň trochu nabízí herní zážitek ze hry. Pokud však nevlastníte uvedený ovladač, připravte se na tuctovou hru a poloviční zážitek. Už jen z toho důvodu, že používání ostatních ovladačů je značně krkolomné.

Příběh vás nezachrání

Plusem není ani samotný příběh, který je spíše béčkovým scénářem. Za tři hodiny čistého herního času máte hotovo a jediné co vás nutí hrát dál je arkádový mód. V něm se vracíte na místo činu jednotlivých misích a snažíte se o co největší skóre. Zábava dobrá, ale hodně rychle se z toho stane stereotyp.

Záchranné lano podává kooperace, která vám umožní hrát s kamarádem nebo cizím hráčem. Komunikujete přes sluchátka, vymýšlíte taktiku a užíváte si zábavu. Škoda, že takhle nepůsobí celá hra.

Bravo Team měl obrovský potenciál, který však nebyl využit. Se speciálním ovladačem vás budou jen chvilku bavit přestřelky a pak se rychle odeberete na kooperativní mód. Od této hry s virtuální realitou nečekejte nic víc, než jen pár hodin zábavy.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close