Novinky

South Park: The Fractured But Whole

Pokračovaní je tady, South Park: The Fractured but Whole
mohou fanoušci očekávat v prosinci

Námět

První díl The Stick of Truth sklidil u fanoušků tohoto seriálu pozitivní ovace. Poněkud vlažného přijetí se dočkalo pokračování. Může za to především změna vývojářského studia, kdy Ubisoft San Francisco nahradilo studio Obsidian. Fanoušci se však pořád mohou těšit na zkušené tvůrce scénáře Treye Parkera a Matta Stonea, kteří mají nad celou hrou dohled a postarají se o kvalitní příběh s pořádnou dávkou vtipů.

Zápletka je známá, změny se dočká soubojový systém

V předchozím díle se vše točilo kolem fantasy příběhů. To však mladé puberťáky nebaví a tak se novinka přesune k novému tématu a začne si hrát na super hrdiny. V roli nového děcka se musíte stát superhrdinou v bandě Cartmana, který je v roli The Coona – superhrdinského alterega. A na co se ve hře můžete těšit?
Především na ostrý humor a kvalitní scénář, který nabízí celou řadu odkazů na popkulturu a s mnohými se nebojí projít kanály. Samotné ukázky ze hry jsou jasným důkazem toho, že Cartman a jeho bandička nenechají na nikom nit suchou a střílí si z komiksů jak z Marvel, tak DC studia. A je to na první pohled patrné.
Hlavní změnu však přináší soubojový systém, který nyní nabízí možnost pohybovat se po čtvercových polích. Pokud vám v jedničce souboje JRPG moc neseděly, novinka možná bude to pravé pro vás. Nabídne především dynamičtější, taktičtější a zajímavější možnosti boje. Vše ostatní zůstává stejné a tak stále platí pořadí postav nebo možnost pohnout časoprostorem pomocí mocného prdu.


Hra podle dostupných informací vyjde 6. prosince a ten, kdo si ji předobjedná, získá původní díl The Stick of Truth zdarma. Hru si zahrajete jak na PC, PS4 nebo Xbox One. Uvidíme, jak si hra poradí s překonáním laťky, kterou předchozí díl nastavil skutečně vysoko.

                                »»Objednat zde««

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close