Novinky

Prey: Prej jsou na palubě bubáci

Letošní herní rok ještě skoro ani nezačal a na pultech se již objevilo několik opravdu zajímavých herních titulů, které mají našlápnuto na hru roku. Mnoho titulů se však zajisté ještě přidá a jednou z velmi vyhlížených je i titul Prey. Jeho vývoj se blíží pomalu ke konci a hra se nám začíná pomalu, ale jistě, odhalovat. Pojďme se podívat, zda to čekání stálo za to.

Novinka

Datum vydání hry bylo stanoveno na 5. května. To je už za rohem, tak se pojďme podívat, o čem tato novinka vlastně bude. Vše se bude točit kolem události z roku 1958, v alternativní realitě se v tomto roce odmlčel ruský satelit Vorona 1. Záchranná mise pak byla vystavena konfrontaci podivné mimozemské entitě jménem Typhon. Za účelem jeho zkoumání se dalo USA s Ruskem dohromady a kolem satelitu vybudovali výzkumnou stanici jménem klec, která však později upadla v zapomnění.

Vývoj

Po 27 letech v roce 2025 kupuje vesmírnou stanici TransStar, tedy společnost, která se zabývá neurologií. Hlavním cílem této společnosti je propůjčovat lidem nové schopnosti. Pokud by se jim to skutečně podařilo, člověk by se mohl dožívat delšího věku či se naučit novému jazyku během několika vteřin. Kolem stanice byl vybudován velký vesmírný komplex, ve kterém se budete vy pohybovat.

Vy!

Probouzíte se do stanice zmítané chaosem vyvolaným onou mimozemskou entitou, která vše způsobila. Tato entita má podivné schopnosti a pohybuje se na hranici fyzické hmotnosti a nehmotnosti. Dokáže tak vytvářet velice propracované druhy nepřátel. Někteří se umí přeměňovat na předměty, jiní umí ovládat mysl jiných členů posádky.

Prey nebude klasickou akční hrou, ale i tak si jí velmi užijete, protože hra mixuje prvky logické, akční, RPG a adventury dohromady. Tím vším budete muset projít, abyste se dostali až do samotného středu komplexu a zatli mimozemské entitě tipec.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close