Novinky

Potvrzeno! Nové Call of Duty se bude odehrávat v 2. světové válce

A je to potvrzeno! Poté co unikly informace o novém chystaném dílu Call of Duty nyní vývojáři skutečně potvrdili, že titul bude zasazen do prostředí bojů druhé světové války.

Prozatím bylo odhaleno, že oficiální název celého titulu bude Call of Duty WWII. Více podrobností bude zveřejněno příští týden v živém streamu. Podle vedení vydavatelství Activision, kterému patří práva na Call of Duty, má na hře pracovat studio Sledgehammer Games, které se podílelo na tvorbě poměrně dobře hodnoceného titulu Call of Duty Advanced Warfare, a  ještě předtím si střihlo Modern Warfare 3.

Posledním dílem z rodiny Call of Duty, který se tématice druhé světové války věnoval, byl titul World at War, který vyšel v roce 2008. Vůbec prvním takovým titulem byl sám první díl, který nesl pouze název Call of Duty a oproti dnešnímu vnímání série působil jako svěží vánek. Call od Duty tehdy bylo označováno za atmosférickou střílečku, při jejímž hraní máte pocit, jako byste sledovali hollywoodský trhák.

Novinka tak bude po téměř deseti letech opět návratem prostředí, ve kterém Call of Duty vždy excelovalo. My sami se na novinku skutečně velmi těšíme a doufáme, že její hratelnost bude stejně tak dobrá, jako její grafika. Navíc je skvělé že se můžeme těšit i na další tituly, protože Call of Duty alespoň prozatím vždy vznikala série hry po třech letech, která přinesla vždy další dva podobně laděné tituly. Tak snad to bude platit i v tomto případě.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close