Novinky

Oživte svoji paměť v zajímavé hře Get Even

Jsou hry, u kterých nezáleží na příběhu, ale vše je zaměřeno na akci. Také jsou hry, které mají propracovaný příběh, který vás dokáže naplno pohltit. O takových hrách je dobré vědět co nejméně. Get Even je jednou z nich. Ukrývá v sobě zajímavý příběh, který vás strhne a jen tak nepustí.

Zajímavý příběh a mix žánrů

Get Even má zajímavý příběh, který v sobě kombinuje prvky hororu, střílečky, stealth hry a detektivky. Hlavní hrdina pan Black si nemůže na nic vzpomenout. Úvodní část je o záchraně mladé dívky. Následně se ocitnete v ústavu, kde se snažíte skrze své vzpomínky přijít na co, kdo jste, co se stalo, proč jste tady a kdo je ta záhadná mladá dívka.

Hra má prvky detektivky a jednotlivé útržky musíte dávat dohromady, až vám vznikne celkový obraz.

Prostředí hry je hrůzostrašné a celou cestu vás provází strašidelné zvuky a výkřiky plné trápení a strachu. Okolní pacienti jsou psychopati a je lehké se s nimi dostat do potyčky. Celkově jsou herní mechanizmy dobře nastaveny. Příběh však hraje hlavní roli a je to nejlepší z celé hry.

Příběh táhne, ale ostatní prvky zdržují

Jak jsme si řekli, herní příběh je to nejlepší na celé hře. Get Even má vše propracované, ale to ostatní celkem vázne a zbytečně zdržuje. Někdy narazíte na herní část, kde musíte postřílet celou plejádu vojáků, ale jediné co momentálně chcete, je dostat zase kousek příběhu. Občas je i otravná část plížení a někdy je to celé těžkopádné a blbě to dohromady ladí.

Rozhodně nesmíte Get Even minut

Ať už je celkový pocit ze hry jakýkoliv, rozhodně si Get Even musíte zahrát. Přestože ji třeba nedohrajete nebo si budete muset neuvěřitelně protrpět nudné pasáže, hra stojí za to. Vývojáři se mohli více zaměřit na samotný příběh a jeho hratelnost, než doplnění o akční prvky. Atmosféra je skutečně úžasná a hledání úkrytu a zabíjení vojáku je jakýmsi rušícím prvkem. Get Even i přes tyto mouchy je kvalitní titul který stojí za to.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close