Novinky

Nejúspěšnější herní tituly z Kickstarteru

Crownfounding je v poslední době velice populárním způsobem, jak získávat peníze na své projekty. Platí to i pro herní tituly a my se dnes podíváme, které z těch nejlepších titulů našly své peníze právě pomocí crownfoundingu.

Elite Dangerous

Velice zajímavá vesmírná odysea, která byla finančně podpořena právě ze strany nadšených fanoušků. Kampaň na její vývoj se spustila v roce 2012 a nakonec se vybralo přes 1,5 milionu liber, což je zatraceně velký balík peněz. Hra byla dokončena po třech letech a vypuštěna do světa. Reakce hráčů jsou však smíšené. Někdo v této hře vidí naprostý úspěch, ovšem jsou tu i tací, kteří vidí vše zcela jinak. Nicméně hra nabízí stovky herní zábavy v naprosto otevřeném vesmíru.

Darkest Dungeon

Někam jdete a tam umřete. Asi tak by se ve zkratce dala popsat tato nadmíru náročná hra, ve které ovládáte skupinu žoldáků, kteří vám budou umírat jak na běžícím páse a vy i když neradi, budete muset přijímat nováčky. Musíte si tak dávat skutečně na vše, vše si dobře promyslet a o svou skupinu pečovat. Objevují se totiž i nemoci a to hlavně ty psychické, protože prohledávání temných kobek, není zrovna nejlepší job na světě. Hra představuje skutečně velkou výzvu.

Armikrog

Říká vám něco adventura Neverhood? Pokud ne, podívejte se na obrázky z této hry a hned budete vědět, o čem mluvíme. Armikrog je duchovní nástupce této legendární hry. Pro její vývoj bylo zapotřebí vybrat 900 000 korun a skutečně se tak podařilo a plastelínová zábava je na světě, i když se na ní čekalo skutečně dlouho. Reakce hráčů byly opět poněkud rozporuplné. Armikrog totiž není zrovna dlouhá hra, dá se dohrát i za pět hodin. Navíc je občas problém s optimalizací a i hratelnost trochu pokulhávala. I tak se ovšem jedná o něco zcela nového, co byste měli rozhodně vyzkoušet.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close