Novinky

Husk jako variace na Silent Hill

Máte náladu proměnit své večery v momenty plné hrůzy? Není problém! Skvěle k tomu poslouží novinka jménem Husk, která čerpá svou předlohu v legendárním Silent Hillu.

Tajemné procitnutí

Jedná se o další hororový titul dostupný na Streamu, který sám sebe označuje jako survival horor. Celý děj příběhu se točí okolo bolesti, škody a hledání odpuštění na zemi. Vy sami se ocitnete v kůži Matthewa Palmera, který se probral u železničního neštěstí v zapadlém městečku Shivercliff. Sám neví, jak se zde ocitl, ovšem ví, že má jeden velký problém, jeho manželka ani dcera, se kterými byl, nejsou nikde poblíž a tak se dostanete do jednoho z hlavních úkolů této hry a to najít svou rodinu za každou cenu.

Cena

Zajímavostí na tomto titulu je, že se vůbec nebojí sáhnout i do takových témat jako je domácí násilí či závislost na alkoholu. Hra je na Streamu k mání za 18 eur, tedy 490 korun. Dosavadní hodnocení od hráčů se ke hře vyjadřuje spíše vlažně. Udělejte si však obrázek sami, alespoň na základě nabízeného traileru, který vyšel společně s tímto tajuplným titulem.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close