Novinky

Hurá do ringu s bojovkou WWE 2K18

Vývojáři si dali poměrně složitý úkol. Chtěli vytvořit souboje v ringu, které se budou blížit co nejvíce realitě. Jak se jim to podařilo? To se dozvíte v následující recenzi.

Strategie mačkání co nejvíce tlačítek najednou tu neplatí

Klasické bojovky fungují na velmi podobném principu. Stačí vám mačkat co nejvíce tlačítek najednou a podaří se vám vytvořit několikaúderová komba a vlastně ani nevíte jak. Novinka v podání WWE 2K18 jde na to však z druhé strany. O výsledku zde nerozhoduje počat nacvakaných tlačítek, ale spíše načasování. Během souboje se tak můžete bránit jen stiskem tlačítka ve správnou chvíli. Pokud to nestihnete a budete pomalí nebo naopak rychlí, dostáváte ránu.

Nejdřív je trénink a potom show

WWE 18 je velmi obtížné ovládnout na první dobrou. V prvé řadě vás musí bavit samotný obsah hry – wrestling. Pokud nejste skalní fanoušek, asi vás titul příliš dlouho bavit nebude. Na občasné vyblbnutí s partou přátel se však hra hodí.

Nechybí zde mód kariéry. Opět vás čeká různá přednastavení, jako je výběr obličeje, úprava postavy a volba jména. Fantazii se meze nekladou a tak si můžete vytvořit bojovníka svých snů. Než se zapojíte naplno do soubojů, čeká vás tréninkový mód, který byste však nejradši přeskočili. Hra se vás snaží naučit základy, ale šíleně nudným způsobem, který snad nemá ani smysl.

Pokud wrestling sledujete, určitě oceníte výběr nejrůznějších bojovníků z celého světa. Nechybí ani slavné postavy, jako je The Rock nebo John Cena. Tyto superhvězdy můžete nechat v defaultním módu nebo si je upravit podle svých představ.

Kromě kariéry jsou zde další režimy, jako je souboj 1 na 1 nebo souboje osmičlenných týmů. Celkem zde najdete na 9 režimů a celou řadu podkategorií. Dohromady teda hned několik desítek možností hraní.

Hra však ztrácí hodně bodů na samotné hratelnosti, která není valná. Titul je tak vhodný především pro nadšence do tohoto sportu.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close