Novinky

Herní světy, které musíte vidět!

Herní tituly se v poslední době stále více opírají o otevřené světy, ve kterých má hráč absolutní svobodu. Pojďme se podívat na ty nejlepší z nich!

Mafia 3

Třetí díl této kultovky příliš nenadchne, ovšem pokud se podíváme na herní svět, ve kterém se pohybujete, tak zjistíme, že vlastně v celku realisticky odráží situaci a podobu tehdejší doby. New Bordeaux, tedy město, které naráží na New Orleans a inspiruje jím, je prostě skvělé a naprosto dokonale funguje. Barevná paleta, architektura i atmosféra zde prostě pracují naplno.

Zaklínač 3

Na zaklínači je také nějak celkově znát, že si bere svou inspiraci ve slovanské mytologii, nejen co se týče příšer, ale například i v architektuře. Ve třetím díle se nám slovanskost lehce vytratila, ale i tak je tento svět tím vůbec nejlepším, jaký jsme kdy v hrách viděli. A ještě více to platí pro jeho datadisk O víně a krvi.

Assasin´s Creed

Ubisoft v poslední době tuto značku neskutečným způsobem dojí. I přesto se však stále ještě jedná o poměrně přijatelné tituly. Ovšem první z nich přeci jen patří k naprosté klasice. Realita celého světa je zde tak dokonale pojata a vystižena, že prostřednictvím této hry můžete naprosto bez problému provozovat herní turismus, napříč mnoha z evropských měst.

The Witness

Tento titul je takovou malou raritou. Jedná se totiž o logickou hru zasazenou do otevřeného světa. Spíše než velikost, vás zde ohromí rozmanitost celého světa. Zalesněné oblasti, jezera, pouště a mnoho dalšího, to je to, čím je hra naprosto dokonalá.

Sleeping Dogs

Tento titul je označován jako chudší GTA. Na první pohled to tak sice může vypadat, ale v momentě, kdy začnete město prozkoumávat stále více a více zjistíte, že to není tak úplně pravda. Rozhodně tento titul stojí za vyzkoušení.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close