Novinky

Ghost Recon: Wild Lands

Herní pecky se zcela otevřeným světem v poslední době táhnou hráče ze všech titulů nejvíce. Ovšem kvalitně zpracovat hru, ve které je umožněno hráči vydat se kam se mu zamane, umí jen málokdo. Novinku s těmito prvky nyní vydalo i studio Ubisoft, které použilo jména klasické stealth akce z pera Toma Clancyho jménem Ghost Recon.

Kde?

getthumbnail

Novinka zavede hráče do Bolívie, ze které se pomalu ale jistě stává narkostát se vším všudy ovládaný jediným drogovým kartelem, který se nezastaví před ničím, a jeho šéfové si hrají na největší svatoušky. Místní protidrogové jednotky situaci absolutně nezvládají a tak posílá pomoc kdo jiný, než Spojené státy v podobě pětičlenného týmu, kdy vy jste jedním z oněch pěti vyvolených.

Nekonečná editace

getthumbnail (4)

Již tvorba vaší postavy je běh na poměrně dlouho trať, protože editor vaší postavy nabízí obrovské množství nabídek a funkci, takže si opravdu budete moci udělat svého vojáka šitého na míru do posledního milimetru.

Problém?

getthumbnail (5)

Poté začne skutečně velká zábava, protože se vydáte do zcela otevřeného světa, kde vám bude k dispozici přes dvacet svérázných lokací, které se však od sebe liší méně, než byste čekali. A to je právě největší problém celé této hry. Opakování. Vesnice, džungle, lokace, úkoly, mise, scénáře, to všechno se neustále opakuje jen s lehkými změnami. Hra vás tedy baví několik prvních hodin, ale pak toto opakování začne pěkně lézt na nervy a vy pomalu ztrácíte chuť do hry.

Stane se vám tak, že si hru začnete zpestřovat sami útoky na vesnice v rambo stylu, nebo naopak v naprosto tichém eliminování všech a jakkoliv. Ta největší legrace v této hře však přijde s přáteli, se kterými přijde k životu starý dobry Ghost Recon, tak jak jej všichni známe. Je však důležité mít ony kamarády, kteří do toho budou ochotní s vámi jít.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close