Novinky

Geniálně jednoduchým konceptem se pyšní PlayerUnknown’s Battlegrounds

Současná herní branže vyžaduje často propracovaný příběh, skvělou grafiku a dalších několik detailů, které si hráči zamilují. Občas se chytne i geniálně jednoduchý koncept, který funguje a ze hry se stane jedna z nejhranějších na celém světě.

Všichni na jednoho, jeden na všechny nebo všichni proti všem?

Určitě jste již slyšeli o fenoménu PUBG neboli PlayerUnknown’s Battlegrounds. Původní mód pro válečnou hru ARMA se proměnil do samotné hry ve studiu Bluehole. Během několika měsíců si získala tato povedená střílečka miliony hráčů na celém světě. A o co v ní jde?

Na otevřené mapě bojujete všichni proti všem a ten kdo bude na živu jako poslední vyhrává. Výhodou a hlavním trhákem této hry je maximální volnost a svoboda v rozhodování. Je jen na vás, jestli se vrhnete po hlavě do akce nebo budete vyčkávat v ústraní na posledních pár hrdinů.

Důležitá je taktika a dobrá muška

Taktika je alfou a omegou všeho. Buď se rozhodnete vyhrát jako vlk samotář nebo se seskupíte do týmu až o čtyřech hráčích. A týmy většinou vyhrávají. Důvod je celkem prostý. Mají taktiku, která ničí vlky samotáře.

Zprvu začínáte na velké mapě, ale postupem času se oblast zmenšuje. Kdo zůstane za hranicí umře. Takže ať už kempíte kdekoliv, časem se musíte přemístit. A v momentě kdy se zvednete, schytáte kulku od týmu, který má pokrytou oblast, kde se nacházíte. Najdou se však i vlci samotáři, kteří celé hře šéfují.

Vybavení na cesty hraje zásadní roli

Běhání v poli vám hned někdo rozmluví. Na co nesmíte při hraní zapomínat je vybavení. Bez něj si totiž neškrtnete. Ve hře je velmi důležité, co máte za zbraň, zda používáte optiku nebo jestli máte tlumič či zásobník navíc.

Myslet musíte i na realistický herní režim, který funguje skvěle. Při střelbě na dlouhou vzdálenost klesá kulka nebo některé zbraně mají silný zpětný ráz. Zkrátka vše je vyladěno do posledního detailu a hra slibuje skutečně silný zážitek.

Jestliže nemáte při deštivých a studených dnech dělat, tak PlayerUnknown’s Battlegrounds je hra, která vás zabaví na dlouhé hodiny.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close