Novinky

Flat Out hlásí návrat

Pamatujete si na legendární hru Flat Out? Jednalo se o automobilovou závodní hru, ve které bylo vašim cílem nejen dostat se do cíle jako první, ale také zničit co nejvíce automobilů soupeřů.

Je zpět!

Pokud se řekne derby či destrukce, mnohým se hned vybaví titul Flat Out, který byl vždy naprostou jedničkou v tomto oboru. Avšak od posledního dílu Flatout 3: Chaos and Destruction uplynulo více jak pět let.  Navíc se jednalo o vůbec nejhorší díl z celé série. Naštěstí byl ohlášen díl nový s podtitulem Total Insanity.

Za nejnovějším titulem bude stát studio Kylotonn Racing Games, které má na svědomí tituly jako WRC 5 a WRC 6, které však nestály za moc, takže se nám nechce moc odhadovat a raději si počkáme na finální produkt. Ten by měl obsahovat derby, které se bude odehrávat na 20 tratích, v nich nebudou chybět ani arény, časovky a samozřejmě klasické derby závody. Hráčům bude k dispozici 27 automobilů, které bude možno nejrůznějším způsobem modifikovat a předělávat.

Na co se můžeme těšit?

Co půjde také skvěle předělávat bude prostředí, ve kterém se budou vozy pohybovat, což naprosto nadšené vítáme. Chybět nebudou ani velmi oblíbené arény s třemi hracími styly (Death Match, Capture the Flag a Survivor).

Novinkou bude mód Assault, který bude možné hrát i v Multiplayeru o osmi hráčích. Flatout 4: Total Insanity bude dostupný pro platformy PS4, X1 a to již v březnu. Přesné datum však bohužel neznáme. Bohužel PC verze nebyla prozatím oznámena, ale pevně doufáme, že se tak stane. Trochu nás uklidňuje ten fakt, že na Steamu už neoficiálně je. Všechny novinky jsou k nahlédnutí v novém Reveal Traileru.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close