Novinky

Elite Dangerous hlásí první mimolidskou rasu

Vesmírných MMO příliš mnoho není, ovšem Elite Dangerous představuje asi ten nejpovedenější a nejmodernější kousek. Plavíte se v něm ve svém korábu a objevujete stále nové a nové světy. Zatím zde žili pouze hráči jako takoví. Ovšem nyní se mezi ně dostaly i mimozemské životy.

O co se jedná?

Pokud celou hru neznáte, možná si říkáte, jak to, že ať teď? Je to dáno především rozsáhlostí celé herní mapy, která je podobně velká asi jako vesmír a ten je opravdu velký. Navíc mimozemský život mohly do hry přidat až poslední updaty. Je tedy možná otázkou štěstí a náhody, že hráči na cizí loď narazili.

Loď

První videa ukazují především mimozemskou loď, která vám okamžitě jak se k ní přiblížíte, vypne veškeré funkce lodi a pěkně si vás oskenuje a uletí. A nyní nastává velká otázka. Samotní vývojáři se k mimozemské civilizaci v jejich projektu vyjádřili pouze tak, že její přítomnost potvrdili, ale více neprozradili. Nikdo tak momentálně neví, co od ní má čekat. Hra je dokonce tak propracovaná, že okolní svět reaguje na reakce hráčů. A někteří hráči dokonce začali na mimozemskou civilizaci a její loď již útočit…

Kontakt?

Je tedy dost možné, že hráči budou mít o dalšího nepříjemného nepřítele navíc. A soudě podle technologií, které objevená loď využívala, se zdá, že by to byl nepřítel pořádně silný. Hráči by se pro jeho poražení museli začít slučovat do nejrůznějších aliancí, aby ho porazili.

Znamená to tedy, že ve hře se nyní možná otevřela zcela nová kapitola a příběh, které budou psát samotní hráči. Pokud jste ještě o této hře neslyšeli, určitě se podívejte na nějaké gameplaye a zvažte její nákup, stojí to totiž určitě za to.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close