Novinky

Destiny 2 se vrací na obrazovky. Napraví si reputaci?

Opět mezi nás zavítal sci-fi epos, který se bude snažit napravit reputaci. Povedla se tato přeměna nebo se dočkáme všeho, co známe?

Rok utekl jako voda a je na čase vyndat z hangáru všechna vznášedla a oprášit výzbroj. Dočkáme se opět space opery, která z nás bude mámit jen peníze pro lepší vybavení nebo se titul posunul jiným směrem? Pojďme se blíže podívat na Destiny 2.

O nic menšího, než o záchranu světa nejde

Druhý díl nabízí podobný koncept jako jednička. Tentokrát jde na to však mnohem obsáhleji. Příběh je nabitý filmečky, které mají vysokou kvalitu a navazují na konec jedničky. Strážci udržují Zemi v bezpečí a užívají si klidu. Z ničeho nic jim však zacuchá nervy útok Cabalské armády v čele s imperátorem Dominusem Ghaulem. Ten zablokuje Světlo z tajemného Travelera a vy rázem přicházíte o všechny schopnosti zachránce lidstva.

Úkol je jednoduchý. Přijít na to, co se děje, získat zpět své schopnosti a opět zachránit lidstvo.

Připravte se na boj. Na spousty boje

Obsah je nyní více variabilnější. Vaše postava se během pár hodin dostane na 20 úroveň a následně budete své schopnosti vylepšovat pomocí síly. Ta nahrazuje světlo a zároveň není vázána na vybavení a zbraně. Všeho se můžete zbavit a případně rozebrat a vylepšit stávající vybavení.

Vybrat si můžete ze tří tříd – Titan, Hunter a Warlock. Každá třída má unikátní schopnosti, které jsou od jedničky přepracovány a vylepšeny. Základní princip pak zůstává stejný. Běháte, střílíte, závodíte a snažíte se získat co nejlepší vybavení. Právě touha potom být lepší váš žene dál. Těšit se můžete na různorodé mise, úkoly a zajímavá místa. Navštívit můžete i jiné planety a objevovat tajemná zákoutí. Zábavy je tu na několik desítek hodin.

Celkově hodnotíme Destiny 2 na velmi dobrou známku. Pestrá nabídka úkolů a misí, mnohem přístupnější leveling a skvělá týmová hra je návyková. Bohužel je zde osekaný příběh a nulová inovace mezi nepřáteli a AI.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close