Novinky

Další Assassin´s Creed se podívá do Egypta

Každý rok nám vývojáři z Ubisoft nadělili nový díl Assassin’s Creed. Minulý rok však byl jiný a studio se rozhodlo dát si pauzu a tak si hráči museli najít jinou hru, která je zabaví stejně tak dobře, jako tento oblíbený titul. Rok 2016 uplynul jako voda a v letošním roce bychom se měli dočkat nového dílu, který by měl být revoluční snad ve všech ohledech.

Pauza prospěje celé sérii

První díly série byly vždy přijaty s nadšením. Postupem však vyprchala přitažlivost a celý Assassin’s Creed trpí různými neduhy a okoukanými herními mechanismy. Běhání po střechách se zkrátka časem omrzí a nezmění to ani skutečnost, že předchozí díly (hlavně ten poslední) nebyly vůbec špatné a měly dostatečnou energii a skvěle vystavěný příběh.

Nový díl by se podle všech dostupných informací, které jsou však založené na šeptandě, měl odehrávat ve starověkém Egyptě. Důvod, proč půjde o zasazení do tak hluboké historie, je celkem prostý, vývojáři nechtějí být omezeni na kreativitě kvůli historickým událostem. Hra by tedy měla mít jiný příběh a zápletku, než je tradiční boj Assassínů s Templáři.

Co si vývojáři od novinky slibují?

Především nový příběh, který nebude pouhou recyklací z předchozích dílů a klišé. Hlavní hrdina byl celý život v otroctví a kolem toho všeho se bude odehrávat nejspíš celý příběh. Kromě kvalitně postaveného scénáře se můžeme dočkat i krásné architektury a grafiky. Vývojáři použijí k výstavbě světa především menší osady a osamělé krajiny, které budou vystaveny v širokém spektru barev. Těšit se tak můžete na blankytně modré nebe, ostré kontrasty a syté barvy.

Hra je vytvářena primárně pro PC, ale bude k dispozici i pro PS4 a Xbox One. Možná jsme zapomněli na jeden důležitý detail a to je název hry. Z dostupných klepů by se měl nový díl jmenovat Assassin’s Creed Empire. Uvidíme, jak moc se zvěsti a tlachání budou podobat skutečnému dílu, který by měl vyjít na podzim.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close