Novinky

Chcete být golfová superstar? Ve hře Everybody’s Golf se vám to možná podaří

Golf už dávno není hra po zbohatlíky. Je dostupný široké veřejnosti a existují i dětské školky, které vás naučí hrát tuto tradiční hru. Nicméně, pokud nechcete trávit hodiny pilováním techniky odpalu, můžete se jednoduše vydat na dráhu profesionála pomocí hry Everybody’s Golf.

Tradice předávané z konzole na konzoli

Na žádné konzoli od Sony nechyběl tento titul a ani u PS4 to studio Clap Hanz neporušilo. Nový díl přináší celou řadu změn a novinek, které hru posouvají o stupeň výše. Pojďme se podívat, co vše na vás čeká a jak se herní zážitek zlepšil.

V prvé řadě nečekejte nic jiného, než odpalování míčků a trefování se do jamek. O ničem jiném tato hra není. Nicméně, studio Clap Hanz neotálí a posouvá celou hru na vyšší úroveň za pomoci RPG prvků. Stejně jako v Gothic nebo v Zaklínači nacházíte lepší a lepší zbraně, tak zde se děje to samé, ale s golfovými holemi. Takže namísto zabití obřího monstra stačí vyhrát golfový turnaj a váš inventář se rozšíří o lepší hůl se silnějším odpalem a lepší kontrolou míčku. Kromě holí se můžete těšit i na lepší míčky. Vaše skills se mění i v průběhu hry a tak se z outsidera můžete stát hvězdou a naopak.

Oč tu běží?

Hlavním tahounem hry je vaše kariéra. Ocitáte se na nejnižším stupni žebříčku a před vámi je celá řada lepších a zkušenějších hráčů. Vaším jediným cílem je dostat se na vrchol a patřit mezi světovou jedničku. Postup v kariéře je však zdlouhavý, náročný a trnitý. V prvé řadě musíte vyhrát pár turnajů a následně vás čeká souboj s bosem (čti souboj s elitním hráčem). Jakmile jej porazíte, získáváte vyšší rank a otevřou se vám nové turnaje.

Když zrovna nehrajete golfový turnaj, můžete se pohybovat volně po svém klubu, kde si pokecáte s ostatními hráči a zaměstnanci klubu. Nechybí ani multiplayer, ať už pro vaše kamarády na gauči nebo s lidmi po celém světě. Na výběr je hned několik módů, které vám zpříjemní a prodlouží čas strávený u této jednoduché, nenáročné ale velmi návykové hry.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close