Novinky

Český projekt World of Castles

Postavit hrad, dobýt hrad, a takto pořád dokola. Ne to není výjev z pláže kdesi v Chorvatsku, ale jedné se o princip novinky jménem World of Castles, což je projekt českých vývojářů z Hammer Games.

Hammer Games?

Pokud jste o tomto studiu nikdy neslyšeli, není se čemu divit, jedná se totiž o jejich vůbec první projekt a hned poměrně zajímavý. Pracují na něm již dva roky a to na zcela vlastní náklady. Nyní se však rozhodli projekt trochu více nakopnout, proto jej umístili na IndieGoGo.

Kolik to stojí?

Zde by chtěli vybrat pro začátek 25 tisíc dolarů, ovšem celková částka, kterou si pro celý projekt vytyčili je 400 tisíc dolarů, což není vůbec malá částka. Jejich plán je takový, že se spoléhají na předprodeje na Streamu, díky podpoře investorů. Navíc by chtěli rozšířit svůj tým ze současných tří členů hned na pět.

Obsah

A o co vlastně ve hře půjde? Je to jednoduché, z počátku bude vaším úkolem postavit hrad, na který budete mít pouze omezený počet bloků, takže musíte i strategicky promýšlet, jak hrad vybudujete. Pokud si nebudete chtít lámat hlavu se stavěním, můžete si vybrat jeden z předem vytvořených hradů, které jsou v nabídce.

Dobývání

Poté však nastává ta nejlepší pasáž a to samotné dobývaní. Ještě před ním si zvolíte několik oficírů, kterým dáte rozkazy, jak při dobývání postupovat. Vy sami se poté ocitnete v kůži jednoho z nich a ve stylu Mount and Blade se do dobývání pustíte. V momentě, kdy padnete, převtělíte se do jiného oficíra a pokračujete v dobývání dál. Vítězství nastává v momentě, kdy se vám podaří zabít všechny oficíry, kteří hrad brání, nebo v určeném čase dobudete trůnní sál. V opačném případě musí obránci ubránit tento sál, nebo zabít všechny oficíry.

Hra by měla vyjít již na konci tohoto roku, tak klukům držme palce.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close