Novinky

Call of Duty: WWII – vše co milujeme je zpátky

Call of Duty je zpátky na místě, kde to všechno začalo. Kromě vracení se ke kořenům se snaží nový díl zůstat i moderní. Jak se povedlo osvědčené akční hře návrat k základním kamenům a můžeme se těšit na nějaké novinky? To se dozvíte v recenzi.

Popcornová jízda pokračuje

Opět se dočkáte skvělé akční jízdy, která nenabízí nic převratného, ale rozhodně se nebudete nudit. Jsme zpátky na bojištích druhé světové války a popcornová jízda pokračuje. Tentokrát je to však více osobní. Celá hra vás až na pár okamžiků bude provázet osudem vojáka Ronalda Danielse, který je členem 1. pěší divize Spojených států.

Se svým týmem navštívíte všechny důležitá bojiště, od Omaha Beach až po Paříž a krutou bitvu v Ardenách. Kromě válečného pekla zažijete i příběhy jednotlivých vojáků. Jako skvělé zpestření fungují vedlejší mise v podání infiltrace v Paříži nebo jízda v tanku.

Vše co milujeme, ale nic nového nečekejte

Nic jiného, než staré Call of Duty nečekejte. Nejde zde o historický román, ale o co nejvěrnější zobrazení války z pohledu Hollywoodu. Interakce s prostředím je nulová. Příjemnou změnou je však doplňování zdraví a munice. Tentokrát neprobíhá vše automaticky, ale musíte si na pomoc zavolat své kolegy. Chcete ošetřit, tak si pískněte na medika. Nebo vám dochází náboje? Tak se opět obraťte na kolegu ve zbrani. Tato funkce navozuje skvělý pocit během hry a válečná vřava je tak mnohem věrohodnější a surovější.

Kromě standardního singleplayeru, který zvládnete projet za několik hodin jsou tu i další módy, jako je multiplayer, zombíci a další známé rozšíření hry.

Nový titul je zde především pro milovníky celé série. Call of Duty: WWII není špatnou hrou. Jedná se o akční hru, která nabízí skvělou příběhovou kampaň, celou řadu zábavných módů a propracovaný systém divizí. Pokud však holdujete realismu, tak je tu pro vás Battlefield nebo Army. Call of Duty je o čisté akci a radosti z ní.

Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close