AkčníBojovéFantasyMultiplayerOnline Hry Zdarma

TERA

TERA – Epické fantasy dobrodružství

Dokážeš si podmanit vyhnanství v Arborei?

TERA je zkratka pro název hry The exiled realm of Arborea. Hra je zasazena do epického fantasy světa s propracovaným příběhem, který tě pohltí a nepustí. MMORPG, které si ještě nehrál.

Vydavatel:
GameForge

Rok vydání:
2011

Žánr:
MMORPG Fantasy

Vysvoboď svět TERA ze spárů monster

Můžeš se o to pokusit sám, nebo můžeš vyrazit s partou, co ti bude krýt záda. Buď si ale jistý, že monstra ti nedají nic zadarmo a tzv. BAMy (Big ass monsters – volně přeloženo jako „zatraceně velká monstra“) už vůbec ne!

Nadupaný bojový mechanismus

Hra využívá realistický bojový mechanismus True Action Combat. Díky tomu se taktika a načasování stávají tvou nejmocnější zbraní. Je třeba brát v potaz nejrůznější okolnosti, jako například protivníkovy (ale i vlastní) silné stránky a slabiny.

Záleží i na typu zbraně, kterou se ho zrovna chystáš ztrestat. S naším odkazem ale dostaneš bonus do začátku. Tak zapomeň na bezhlavé mačkání mezerníku, případně dalších dvou-tří kláves. Zažij pořádnou fantasy akci!

Kombinuj a dominuj!

Své postavě také musíš vybrat profesi. Pečlivě si vyber mezi třinácti unikátními třídami, přizpůsob tomu svůj styl boje a využij jejich plný potenciál. Jedině tak můžeš být nelepší.

Hra ti zpočátku mimo jiné nabídne sedm různých ras. Ty se sice neliší schopnostmi, ale co se herního zážitku týče, řekněme, že jsou jako noc a den. Každou z ras totiž provází její vlastní historie, příběh i prostředí.

Poctivá porce různorodosti

No a protože i hrdinové si potřebují občas odfrknout, můžeš si odskočit třeba na ryby nebo se vydat na sběr vzácné rudy k zušlechtění své zbroje. Ve hře si dokonce můžeš ochočit vlastního mazlíčka, třeba i samotného hrozivého berserka, který ti v boji bude stát věrně po boku.

Proč si zahrát TERA?

  • Propracovaný bojový systém a možnosti
  • Dechberoucí grafika i animace
  • Rozsáhlý a otevřený herní svět
  • PVP i PVM
  • Hra je zcela zdarma – free to play

Obrázky ze hry

Trailer hry TERA

Online hra TERA – Trailer

Video ze hry (Gameplay / Letsplay)

TERA – Gameplay a první dojmy ze hry

Hodnocení hry TERA

Zábava / Příběh - 100%
Grafika / Efekty - 90%
Náročnost hry - 90%
Systémové požadavky - 95%

94%

Celkové hodnocení

User Rating: 4.8 ( 2 votes)
Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close