FantasyMultiplayerOnline Hry Zdarma

Star Stable Online

Star Stable – Fantasy MMORPG s koňmi

Objevuj, závoď a vyhrávej!

Vydavatel: Star Stable Entertainment AB

Rok vydání: 2011

Jazyk: Angličtina

Online hra Star Stable je bezpochyby nejhranější MMORPG s koňmi. Na rozdíl od klasických chovatelských simulátorů má v sobě zakomponovanou i řádnou dávku fantazie, za což jí dáváme palec nahoru. 👍

Star Stable tě vítá na ostrově Jorvik

Staré proroctví praví, že se jednoho dne na ostrově objeví dívka, která přinese světlo a naději do světa plného těžkostí. Jsi to právě ty?

Tak přesně těmito slovy tě hra uvítá. A ať už se cítíš být hrdinkou nebo ne, je ti předurčeno se jí stát.

Pečuj o svého koně

Aby se ti kůň v závodě odměnil vítězstvím, je třeba o něj patřičně pečovat. Učinit tak lze na speciálních místech umístěných všude možně na ostrově. Zpravidla se jedná o stáje.

Tady můžeš dát do pořádku podkovy (vyčistit je pomocí tzv. „Hoof Pick“) a koně vyhřebelcovat. Především mu ale nezapomeň dát najíst a napít.

Pomáhej ostrovanům

O koně je postaráno, čas vyrazit na dobrodružství. A že tě jich nečeká málo. Za každé z nich získáš nějaké ty jorvické šilinky („Jorvik schillings“) a zkušenosti.

Z počátku jsou úkoly celkem jednoduché. Pomocí nich tě hra provede svými možnostmi a funkcemi. Zadání ovšem budou postupem času nabírat na náročnosti – úměrně tvým schopnostem, samozřejmě.

Ubráníš ostrov před chamtivým magnátem?

Počítej s tím, že bude potřeba opravit pár stájí, postavit překážkové dráhy nebo někam jet a něco dovézt. Ale tím to nekončí. Jorvických stájí si všimne záhadný magnát a rád by se zmocnil okolních pozemků. Dokážeš mu v tom zabránit?

Závoď a vyhrávej!

Kromě toho, že za umístění se na stupnici vítězů získáte medaili a nějakou tu odměnu, cvičíš přitom také svého koně a utužuješ váš vzájemný vztah.

Tak vzhůru do sedla!

Proč si zahrát Star Stable

  • Prvních pět úrovní je free-to-play (na zkoušku).
  • Pečuj o svého koně a přihlas ho na dostihy.
  • Jediné online koňské MMORPG s pořádnou dávkou fantasie
  • Obrovská mapa k prozkoumání
  • Spousta výzev k pokoření
Zábava / Příběh
Grafika / Efekty
Náročnost hry
Systémové požadavky

User Rating: Be the first one !
Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close