BojovéFantasyMultiplayerOnline Hry ZdarmaSci-FiStrategie

Sky Forge

Sky Forge – MMORPG fantasy se sci-fi prvky

Staň se všemocným bohem!

Hra Sky Forge hned na první pohled ohromí brilantním prolnutím fantasy a sci-fi témat. Stal jsi se jedním z několika vyvolených, byla ti přisouzena nesmrtelnost a osud Aelionu nyní spočívá na tvých bedrech. Zadupe tě jeho síla do země, nebo se staneš novým bohem?

Vydavatel:
MY.GAMES

Rok vydání:
2017

Žánr:
MMORPG, Fantasy

Sky Forge – Vyber si svou cestu

Hra momentálně nabízí 18 různých ras na výběr. Ke kompletní sbírce se ale budeš muset propracovat; probojovat se skrz chrám každé k tříd. Potom si můžeš příslušnou rasu zakoupit za herní měnu zvanou „sparks of transformation“ (jiskry přeměny).

V úvodu hry budeš mít na výběr ze tří „classes“ (tříd). První z nich je světlonoš (lightbinder), podpůrná postava. Druhým je takzvaný paladin, postava se silnou obranou (takový týmový tank). No a poslední z nich se jmenuje cryomancer, nejlépe bychom ho přirovnali k mágovi s ledovými schopnostmi.

Plň úkoly a sbírej odměny

Hned od první chvíle ve hře budeš mít možnost plnit spoustu napínavých úkolů a vměšovat se do vnitřních záležitostí Aelionu.

Za plnění těchto úkolů budeš dostávat odměny ve formě peněz, ale i zkušeností. Díky jednomu z úkolů máš dokonce možnost na omezenou dobu získat jezdecké zvíře podobné nosorožci.

Vzrušující PvP souboje

Nudí tě klasický questový gameplay? Hra ti dává na vybranou! Můžeš se účastnit PvP soubojů (player vs. player) a pokud vyhraješ, dostaneš obdobné odměny, jako kdyby jsi plnil úkoly. Neváhej a vrhni se s námi do různorodého herního světa Sky Forge.

Proč si zahrát Sky Forge?

  • Vymazlená a propracovaná grafika
  • Možnost zvolit si vlastní styl hraní
  • Důraz na PvP
  • Dostupnost herních rozšíření
  • Free to play / Hrej Zdarma

Obrázky ze hry

Trailer hry Sky Force

Oficiální trailer hry

Video ze hry (Gameplay / Letsplay)

První pohled na hru Sky Forge

Hodnocení hry Sky Forge

Zábava / Příběh - 92%
Grafika / Efekty - 94%
Náročnost hry - 89%
Systémové požadavky - 84%

90%

Celkové hodnocení

User Rating: 5 ( 1 votes)
Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close