AkčníBojovéFantasyMultiplayerOnline Hry Zdarma

SAO’s Legend

SAO’s Legend – Anime MMORPG Akce

Zažij svět Sword Art Online na vlastní kůži.

MMORPG hra SAO’s Legend je prohlížečová hra z prostředí anime a mangy Sword Art Online. Jinými slovy, jedná se o herní adaptaci tohoto oblíbeného japonského animáku / komiksu.

Vývojář:
Game Sprite

Rok vydání:
2016

Žánr:
Akční, MMORPG

Staň se jednou ze čtyř legendárních postav

Hra tě přenese do kůže jednoho ze známých SAO charakterů. Vyber si mezi ledovou lukostřelkyní, živoucím legendárním rytířem, šermířem se dvěmi čepelemi a duševní kněžkou.

Všechny postavy jsou brilantně silově vybalancované. Přesto má však každá z nich unikátní příběh a vlastní vývojovou cestu, po které se budeš v průběhu hry ubírat.

Ovládni božskou zbraň

Zajímalo tě někdy, jaké by to asi bylo vlastnit nepřemožitelnou zbraň s božskou silou? Tak to pro tebe máme vzrušující novinku; hra totiž přesně takovou možnost nabízí.

Stačí jen dokončit hlavní úkol na devětapadesátém levelu. Posléze tuto zbraň najdeš, když klikneš na ikonu svého charakteru.

Nech si narůst křídla!

Pro nás v redakci byla toto snad nejvíce vzrušující možnost. Navíc k jejich získání stačí dokončit hlavní úkol na dvacátém pátém levelu.

Andělská křídla ti přidají spoustu cenných atributů a bonusů. Díky nim získáš vyšší HP a zároveň i MP. Stejně tak se můžeš těšit na současné zvýšení útočné síly i obrany.

Ve dvou se to lépe táhne

Ženské charaktery z původní mangy / anime byli do hry přeneseny jakožto tzv. „přítelkyně“. Je to v podstatě obdoba pomocníka (něco jako mazlíček ve WoWku nebo Nostale), který tě bude doprovázet na tvých cestách a bojovat po tvém boku.

Ačkoliv jsou všechny charaktery bezpochyby velmi mocné sami o sobě, občas je společnost při dobrodružstvích vítanou změnou.

Proč si zahrát SAO’s Legend?

  • Herní adaptace Sword Art Online (SAO)
  • Browserovka (prohlížečová hra bez nutnosti instalace)
  • Staň se jedním ze čtyř SAO anime / manga charakterů
  • Speciální herní události (eventy)
  • Free to play / Hra Zdarma

Obrázky ze hry

Trailer hry SAO’s Legend

Oficiální Trailer hry

Video ze hry (Gameplay / Letsplay)

SAO’s Legend – Gameplay

Hodnocení hry SAO's Legend

Zábava / Příběh - 90%
Grafika / Efekty - 97%
Náročnost hry - 97%
Systémové požadavky - 96%

95%

Celkové hodnocení

User Rating: 4.7 ( 1 votes)
Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close