BudovatelskéMultiplayerOnline Hry ZdarmaSimulátoryStrategie

Rail Nation

Rail Nation – Strategická hra s vlaky

Nastupovat!

Vydavatel: Travian Games

Rok vydání: 2014

Jazyk: Angličtina

Máš rád vlaky stejně jako my? Pak je online hra Rail Nation přímo pro tebe. Stát se železničním baronem nebylo nikdy jednodušší!

Vybuduj železniční impérium

Ocitl jsi se v křesle ředitele železniční společnosti. Tvým úkolem je předehnat konkurenci a posbírat co nejvíce prestiže („Prestige Points„).

Zpočátku dostaneš na výběr z několika měst. Hra ti dokonce jedno z nich doporučí a nabídne ti odměnu (100 gold), jestliže se budeš tímto doporučením řídit.

Začni budovat své železniční impérium ještě dnes a dostaneš i od nás extra bonus. Ber to jako investici do začátku. Tak ať ti neujede vlak!

Jak získat Prestige Points

 1. Plněním zakázek
 2. Investováním
 3. Vylepšováním svého nádraží
 4. Vybíráním z hotelu
 5. Vítězstvím v soutěžích
 6. Darováním peněz společníkům
 7. Získáváním medailí

Šestero období

Probojuj se šestero érami a dostaneš šanci zvítězit.

Každá z těchto „ér“ trvá dva týdny skutečného času. Po třech měsících se deset z nejrozvinutějších měst utká ve finálním rozstřelu. To ovšem neplatí o Express serveru, kde čas běží asi pětkrát rychleji.

Každé z těchto soutěžních období má své výzvy a především motory, které lze použít pro vlaky. Liší se od sebe vlastnostmi jako například zrychlení, spolehlivost anebo maximální rychlost.

Vyšší éry obvykle nabízejí pokročilejší motory. Ty se navíc dělí podle toho, chystáš-li se s nimi přepravovat zboží nebo pasažéry.

Hraj a vyhraj!

Rail Nation je ovšem – stejně jako skutečný trh – velmi kompetitivní. Namísto odrážení nepřátel od hradeb (jako například v Travianu nebo ve Forge of Empires) budeš odrážet konkurenci od zákazníků.

Jako jedna z mála her umožňuje jediného a nezměnitelného vítěze. Bude to právě tvá společnost, které překoná všechny ostatní?

Proč si zahrát hru Rail Nation?

 • Staň se jediným vítězem
 • Vybuduj síť železnic a ovládni trh
 • Možnost volby stylu hraní
 • Více serverů s vlastními pravidly
 • Free to play/Hraj zdarma

User Rating: Be the first one !
Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close