AkčníFantasyMultiplayerOnline Hry Zdarma

Lineage II

Lineage II – MMORPG Fantasy

Staň se hrdinou, kterého země potřebuje!

MMORPG hra Lineage II: The Chaotic Chronicle nabízí rozsáhlý zážitek plný akce, příběhu a dobrodružství! Dvě království jsou právě ve válce. Jakou stranu si vybereš?

Vydavatel:
NCsoft

Rok vydání:
2003

Žánr:
Fantasy,
MMORPG

Zrození hrdiny

Hra nabízí 7 různých ras. Každá z ras disponuje jiným rozdělením sil a každá ovládá jiné schopnosti, které ti mírně zredukují výběr třídy (class). To ale vůbec nevadí, protože jich je celkem jednatřicet.

A to není všechno; narozdíl od jiných her, v Lineage 2 budování charakteru v úvodu hry ani zdaleka nekončí. Můžeš se specializovat, sílit a zdokonalovat se ve své profesi v průběhu celé hry.

Založ si klan spojenců

Hra nabízí klasický systém k utvoření spojenectví a propojování hráčské komunity pomocí tzv. „klanu“. Ten rozšíří tvůj herní zážitek o několik dalších možností, jako například klanovou arénu. Tam si spolu můžete natrénovat svá válečnická a kouzelnická umění v boji s Arena Raid Bossem.

Patřičná odměna za zneškodnění monstra samozřejmě nemine tebe ani tvůj klan. A až si budete připadat dost silní a sehraní, můžete společně vytáhnout do sedmidenní války proti cizím klanům a vydobýt si pověst, která je tebe a tvého klanu hodna.

Ale dávej pozor a pamatuj – ostatní klany mohou udělat totéž! S naším odkazem získáš cennou výhodu oproti ostatním začátečníkům. Tak vyraz do víru boje a najdi své místo v rozvráceném světě.

Vyraz na ryby!

Někdy je klid u vody požehnáním, obzvlášť pokud si se právě vrátil z velkého dobrodružství. Ryby navíc můžeš vyměnit za cenné předměty u členů rybářského cechu (Fishing Guild Members) nebo prodat v aukčním domě.

A propó! Kdyby ti snad někdy něco scházelo, třeba na výrobu, v aukčním domě ti to jistě někdo mile rád přenechá (za patřičný poplatek, samozřejmě).

Proč si zahrát Lineage II?

  • Rozmanité herní módy
  • Oldschool nenáročná grafika
  • Hardcore expení jako za starých časů
  • Pestrá škála možností při tvorbě charakteru
  • Free to play / Hra zdarma

Obrázky ze hry

Trailer hry Lineage II

Video ze hry (Gameplay / Letsplay)

Letsplay ze hry

Hodnocení hry Lineage II

Zábava / Příběh - 95%
Grafika / Efekty - 93%
Náročnost hry - 95%
Systémové požadavky - 80%

91%

Celkové hodnocení

User Rating: 5 ( 1 votes)
Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close