MultiplayerOnline Hry ZdarmaSimulátory

Lady Popular: Fashion Arena

Lady Popular: Fashion Arena – Online Oblékačka

Získej titul Lady Popular!

Online hra Lady Popular: Fashion Area je jedna z nejlepších oblékaček na českém i slovenském internetu. Cílem je vytvořit svou postavu a obléknout ji přesně podle svých představ. Ukaž ostatním svůj styl.

Vydavatel:
XS Software

Rok vydání:
2012

Staň se Lady Popular

Přemýšlela jsi někdy nad tím, jaké to je být nejoblíbenější holkou ve městě? Ukaž ostatním hráčkám, že máš ten nejvybranější vkus a nejkrásnější povahu a postav se jim ve „Fashion Arena“ (aréně módy). V úvodu hry si vytvoříš lady – celá postava je ve tvých rukou, od ofiny až po barvu laku na nehtech.

Než ale vyrazíš do města, je třeba se upravit! Vyber své lady ten správný účes, nalič ji podle svého vkusu a oblíkni ji do stylového oblečení. Nezapomeň ale, že i domov a mazlíček jsou tvou vizitkou. Vybírej a upravuj pečlivě.

Vzhůru do víru velkoměsta!

Tvá lady už je připravena? Skvěle! Ve městě je spoustu užitečných podniků k objevení. Tak například v salonu krásy můžeš změnit vzhled své postavy, kdyby se ti snad prvotní make-up a vlasy omrzely.

A pravděpodobně nebudeš mít ze začátku moc oblečení, to se ovšem dá spravit jednoduchou návštěvou nákupáku. Tam už si vybereš, co ti sedne. Peníze ovšem bohužel nerostou na stromech a tak i lady musí někdy do práce, kterou najdeš taktéž ve městě.

Párty čeká

S ostatními hráči a hráčkami se nemusíš setkávat jen při módních duelech ve Fashion Aréně. Můžeš si naplánovat vlastní party anebo se zúčastnit večírku svých kamarádek.

Za zábavou ale můžeš vyrazit i do klubů, což je skvělé místo na seznamování. Kdo ví, třeba tam tvá lady najde svou spřízněnou duši!

Proč si zahrát Lady Popular: Fashion Area?

  • Nejlepší online oblíkačka na českém internetu
  • Zapař se spoluhráčkami
  • Získej si titul Lady Popular
  • Příjemná a nenáročná grafika
  • Free to play / Hra Zdarma

Obrázky ze hry

Trailer hry Lady Popular

Trailer hry

Video ze hry (Gameplay / Letsplay)

Android Gameplay

Hodnocení hry Lady Popular

Zábava / Příběh - 90%
Grafika / Efekty - 73%
Náročnost hry - 83%
Systémové požadavky - 77%

81%

Celkové hodnocení

User Rating: 3.9 ( 1 votes)
Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close