AkčníBojovéFantasyOnline Hry Zdarma

Hunter X Online

Hunter X Online – Webové Anime RPG

Prožij strhující příběh lovce Gona!

Hunter X Online je RPG prohlížečová hra založená na loru populární mangy a anime Hunter x Hunter. Jako každý fanoušek tohoto seriálu si ve hře jistě najdeš to své a prožiješ příběh na vlastní kůži.

Vydavatel:
UniGame

Rok vydání:
2017

Žánr:
Fantasy RPG

Hunter X Hunter

Anime Hunter x Hunter poprvé spatřilo světlo televizní obrazovky v roce 1999. V roce 2011 poté vyšla novější verze. Seriál měl hned několik herních adaptací, z čehož je Hunter X Online jedinou free-to-play prohlížečovou hru.

Lovci a hrdinové

Ocitl jsi se v kůži ústřední postavy Gona. Plň úkoly a prožij jeho příběh na vlastní kůži. Můžeš mít svého společníka, „hrdinu“, který tě bude doprovázet a pomáhat ti. Dokonce může i plnit úkoly za tebe. Vyvolat nebo rekrutovat ho lze pomocí tzv. „souls“.

Vývoj hrdiny je téměř stejně důležitý, jako ten tvůj. Budeš se zabývat jeho tréninkem a levlením, aby dosáhl své nejvyšší možné síly a stal se co nejefektivnějším pomocníkem.

Plnění úkolů

Questy jsou dvojího typu; denní úkoly a „achievmenty“ (ty se vztahují na celou hru). Pomocí denních questů získáš mnoho zkušeností, které tě vyšvihnou až nahoru. Spolu s rostoucím levelem se ti také budou otevírat nové možnosti.

Tak například od levelu dvacet se můžeš stát členem guildy, což sebou také nese své výhody. Achievmenty se týkají tří oblastí; dokončených dungeonů, vývojem hrdiny a hodnocení („rankings“). Každý z dokončených úspěchů ti přidá xp i herní měnu.

Proč si zahrát Hunter X Online

  • Založeno na anime seriálu
  • Prožij příběh lovce Gona
  • Odpočinková hra bez stresu
  • Bez nutnosti instalace | webová / prohlížečová hra
  • Free to play / Hra Zdarma

Obrázky ze hry

Trailer hry Hunter X Online

Oficiální trailer

Video ze hry (Gameplay / Letsplay)

Hunter x Hunter Online – Gameplay

Hodnocení hry Hunter X Online

Zábava / Příběh - 90%
Grafika / Efekty - 89%
Náročnost hry - 83%
Systémové požadavky - 81%

86%

Celkové hodnocení

User Rating: 5 ( 1 votes)
Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close