BudovatelskéMultiplayerOnline Hry ZdarmaStrategieVálečné

Desert Operations

Desert Operations – Válečná MMO Strategie

Veď zemi v době války k vítězství!

MMO real-time strategie (RTS) Desert Operations je komplexní válečná hra, ve které se kromě války budeš zabývat také hospodařením a diplomacií. A co víc, můžeš hrát bez jakékoliv instalace v prohlížeči.

Vydavatel:
Looki

Rok vydání:
2010

Suroviny a zdroje v Desert Operations

Ve hře je celkem osm hlavních komodit, které budeš potřebovat pro úspěšné válčení: peníze, pohonné hmoty (olej, diesel a petrolej), munici, zlato, diamanty a body loajality. Z počátku se budeš chtít zaměřit především na peníze.

Jsou zapotřebí ke stavbě budov, výcviku vojáků a výzkumu. Vydělat můžeš pomocí rezidencí, mrakodrapů a továren a případně také v bankách díky úrokům z úspor. Ale dávej pozor! Peníze jsou jediný zdroj, se kterým lze jít do mínusu a bankrot není dobrá strategie.

Výzkum a vývoj

Aby jsi se ve hře mohl posouvat a stát se schopným protivníkem, je třeba investovat nějaké zdroje i do výzkumu. Zaúkoluj vědce a získej technologickou výhodu!

Můžeš tak vytvořit všechno možné, co je v bitvě zapotřebí. Od ručních zbraní, přes letectvo a mariňáky až po protitankové naváděné střely. Tím získáš opravdový náskok před nepřítelem.

Připrav se na útok!

Existuje i jiná, riskantní a přesto rychlejší cesta k získání budov a tou je boj s ostatními hráči. Dostaneš možnost ukořistit až třetinu ze všech soupeřových budov, jestliže se ti podaří zlikvidovat alespoň 80 % z jeho obranné síly.

Pozor na špehy

Jako vůdce země můžeš posílat speciálně vycvičené agenty na výzvědné akce. Tvůj soupeř ovšem může špiony odhalit a v takovém případě o ně přirozeně přijdeš. Jestliže však bude akce úspěšná, soupeř přijde o desetinu ze všech jeho špionážních jednotek. Dej se to Boje!

Proč si zahrát Desert Operations?

  • Promyšlená vojenská strategie
  • Přehledný inetrface a grafika
  • Soupeř s hráči po celém světě. Můžeš ovládnout žebříčky
  • Hra bez instalace | Prohlížečová hra
  • Hra zcela zdarma | Free to play

Obrázky ze hry

Trailer hry Desert Operations

Oficiální trailer hry

Video ze hry (Gameplay / Letsplay)

Desert Operations – Gameplay

Hodnocení hry Desert Operations

Zábava / Příběh - 77%
Grafika / Efekty - 75%
Náročnost hry - 83%
Systémové požadavky - 70%

76%

Celkové hodnocení

User Rating: 5 ( 1 votes)
Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close