AkčníBojovéFantasyMultiplayerOnline Hry Zdarma

Crowfall

Crowfall – Nové Fantasy MMORPG

Podmaň si královský trůn. Můžeš to vyhrát!

Akční MMORPG Crowfall bylo vydáno velmi nedávno (11. srpna 2020). Hra je stále v plenkách a proto lze očekávat mnoho úprav a updatů. Už teď to ale vypadá na slušnou akční nálož. Objevuj nová zákoutí celého království.

Vydavatel:
ArtCraft

Rok vydání:
2020

Žánr:
Fantasy,
MMORPG

V čem je Crowfall jiné?

Na oficiálních stránkách se mluví o MMO nové generace. Popisováno je jako simulátor války o trůn. Vývojáři si šikovně vypůjčili cenné aspekty jiných her; taktiku ze strategických a survival her, politických simulátorů… A prý se můžeme těšit ještě na mnohem víc!

Systém tvorby postavy

Na výběr je zatím 11 ras a 11 tříd, které mezi sebou nejsou volně kombinovatelné. Rasy mají obvykle tři nebo čtyři dostupné bojové třídy. Dostaneš také možnost přizpůsobit vzhled hrdiny podle svého vkusu. Do světa budeš vypuštěn se základní výbavou.

Vytvoř své království

První mapa, na které se po tvorbě charakteru ocitneš, je tvé „Eternal Kingdom“ (Nesmrtelné / Nekonečné Království: ET). Dostaneš jedno takové království pro všechny postavy na jednom herním účtu. Jedná se o minimapu, kterou si budeš v průběhu hry přizpůsobovat, rozšiřovat a tvořit.

Objevuj nekonečné množství světů!

Kromě ET jsou ve hře také tzv. tažné světy (Campaign Worlds). Jsou náhodně generované a již před dávnou dobou podlehli hladomoru, který je zužuje a plení. Tažné světy jsou v podstatě náhodně generované dungeony, ze kterých není návratu, dokud není tvá práce dokonána.

„Ve světě se začal rozmáhat hladomor a ani bohové nevědí, jak ho zastavit, či odkud přišel. Jisté je jen jedno – je tu a likviduje vše, na co přijde.“

Crowfall Gamepedia

Proč si zahrát Crowfall?

  • Akční MMORPG nové generace
  • Propracovaný gameplay
  • Vlastní království
  • Prvky strategie
  • Zaplať jednou, užívej navždy!

Obrázky ze hry

Trailer hry Crowfall

Oficiální trailer hry

Video ze hry (Gameplay / Letsplay)

Letsplay ze hry

Hodnocení hry Crowfall

Zábava / Příběh - 90%
Grafika / Efekty - 87%
Náročnost hry - 78%
Systémové požadavky - 82%

84%

Celkové hodnocení

User Rating: 3.8 ( 1 votes)
Štítky
Zobrazit celý článek

Doporučujeme

Back to top button
Close